Bahçelievler Cam Ara Bölme
Cam ara bölme sistemlerimizle iş yerlerinizin farklı alanlarını kapatıyor çalışılabilir sağlıklı bir ortam sunuyoruz
Bahçelievler Demir Doğrama
Bahçelievler Demir Doğrama Ferforje İmalatımız ile Yaşadığınız Mekanları Güven Altına Alıyoruz.Pencere, Kapı, Merdiven, Balkon Korkulukları İmalatısıyız...
Bahçelievler Camcı Aynacı
Bahçelievler Camcı Aynacı firması Olarak Cam tamirlerinizi ve Değişimlerini yapmaktayız.Oda Kapısı Camı, Vitrin Camları, Dükkan Camları, Pmapen Camları, Masa Camları.
Bahçelievler Pimapen Tamiri
Bahçelievler Pvc Pen Markaları Tamircisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.Marka Bağımsız Tüm Pvc Pencere Ve Kapı Sistemlerinin Tamirlerini Yaparak Çalışır Konuma Getirmekteyiz...
Bahçelievler Teras Kapatma
Bahçelievler Teras Kapatma Modelleri ve Fiyatları Konusunda Bizden Ucuzunu Bulamazsınız.Biz Teras Kapatma Modellerinin Tamamının İmalatını Yaparak Montaj Yapmaktayız.
Bahçelievler Camdan Duşakabin Modelleri
Banyolarınızın konumuna özel duşakabin modelleri tasarlayarak banyonuza zenginlik kazandırdığımız gibi sağlıklı bir banyo yapmanın ayrıcalığını sunuyoruz.
Bahçelievler Camdan Alüminyum Doğrama
Alüminyum doğrama modellerimizle ister iş yerlerinizin ön cephesini ister ana giriş kapılarını,ofis içi oda kapılarınızı yaparak güven altına almaktayız...
Bahçelievler Camdan Kış Bahçesi Modelleri
Camdan kış bahçesi modellerimizi uzmanlarımız bilgisayar ortamında tasarlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Bahçelievler Şirinevler Cam Balkon

Bahçelievler Şirinevler Cam Balkon firması Volkanlarpen bir telefon kadar yakınınızda olmanın tüm imkanı Şirinevlerdeki müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.
Şirinevler cam balkon,Şirinevler katlanır cam balkon,Şirinevler balkon kapatma,Şirinevler cam balkon bayi olarak hizmet vermekteyiz.

Katlanır Cam Balkon istemleri ile artık balkonlarınız,  evinizde keyifli dakikalar geçireceğiniz bir ortam haline gelmektedir.
Katlanır cam balkon sistemlerinde en büyük özellik adı üstünde katlanır olmasıdır, balkonunuzun açık olma özelliğini kaybetmesine olanak vermemektedir.Diğer bir özelliğide camların isteğiize göre renk alternatifi olan temperli camlardan yapılmasıdır.

Temperli camın özelliği ise etrafı rodaj yapılıp yüksek derecede fırınlanarak camın çabuk kırılma özelliğini ortadan kaldırması ve kırılma esnasında oluşabilecek tehlikeyi minimuma indirmesidir.Havalı cam olarak ta bilinmektedirler kırılma esnasında ufak parçacıklara ayrılarak hiçbir canlıya zarar vermemesi sebebi ile yasal bir cam ürünüdür.

Katlanır cam balkon sistemleri raylar içerisinde çift rulmanlı dört ayrı teker sistemi ile sürülerek çalışmakta, siz değerli müşterilerimize kolay kullanım özelliği sağlamaktadır.

Katlanır cam balkon sistemleri tüm yasal mevzuata göre üretilerek montaj aşamasına getirilmektedir.

Şu anda kentsel dönüşümün hızlaması sebebi itibarı ile yapılan yeni binalar da özellikle balkon ve teras bölgeleri Katlanır cam balkon modelleri ile kapatılarak koruma altına alınmaktadır.

Yetişme çağında olan çocuklarınızın güvenliği son derece önemli bir husustur.Bu noktada açık olan balkonlar çok büyük tehlike arz etmektedirler.

Eskiden balkonlar pvc ürünleri ile kapatılarak koruma altına alımaktaydı.Fakat pvc balkon modelleri kol ile çok rahat açılabilir olması özelliği, tehlikeli bir hal almasına neden olmaktadır.Katlanır cam balkon sistemleri ile kapatılan ballkonlarda, cam bölgeleri hiçbir şekilde bağımsız hareket kabiliyetini kazanamazken, ilk açılan hareketli kanatta var olan çocuk emniyet kilidi ile tamamen balkonlar güven altına alınmaktadırlar...


Katlanır cam balkon yaptırmak istediğinizde Şirinevler Katlanır Cam Balkon firması Volkanlarpen' i aramanız yeterli olacaktır....

 Şirinevler Katlanır Cam Balkon
Şirinevler Cam Balkon Bayii


ŞİRİNEVLER CAM BALKON ÜRETİM İRTİBAT ; 0212 432 32 28

ŞİRİNEVLER CAM BALKON SHOWROOM        ; 0212 461 77 76

ŞİRİNEVLER CAM BALKON ONLİNE CEP       ; 0538 698 11 48